S.S.S.

Kayseri Halı Yıkama | Kayseri Koltuk Yıkama | Kayseri Stor Perde Yıkama

Servis ücreti almıyoruz. Yıkanmasını istediğiniz halı ve stor perdelerinizi, evinizden veya işyerinizden alıp temizliği tamamlandıktan sonra aynı adrese herhangi bir servis ücreti almadan teslim ediyoruz.

Halı yıkama ücretleri halının cinsine ve metrekaresine göre hesaplanır. Fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkama sıklığı, ev sakinlerinin sayısına ve kullanım düzeyine bağlı olarak evden eve farklılık gösterecektir. Fazla kullanılan odalarda 3-6 ayda bir, daha seyrek kullanılan odalarda ise 9-12 ayda bir temizletmeniz gerekir. Eğer çocuğunuz veya ev hayvanınız varsa, bütün ev halılarını en az yılda 2 defa komple temizletmeniz gerekir.

Bazı ev sahipleri, halı temizleme işleminden sonra halının daha çabuk kirleneceği konusunda kaygı duyduklarını ifade etmişlerdir. Bu kaygı, birçok temizleme şirketinin temizlik işlemini uygun olmayan şekilde gerçekleştirmesinden kaynaklanmaktadır. Bu şirketlerin çoğu, masraftan kaçmak ve zamandan tasarruf etmek için en ucuz temizlik sıvılarını kullanmakta, çalışanlarına eğitim vermemekte ve deterjan kalıntısını gidermek için ayrı bir durulama işlemi gerçekleştirmemektedir. Eğer halı yıkama ve halı bakımı bilinçli bir şekilde yapılmaz ve halıda deterjan bırakılırsa, yeniden kirlenme süreci hızlanacaktır.